Wesela

09

Hotel Salvador to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego. Eleganckie wnętrza, profesjonalna obsługa oraz blisko 15-letnie doświadczenie sprawia, iż najważniejszy dzień w Państwa życiu będzie niezapomniany. Hotel posiada dwie sale: balową oraz kryształową. Pierwsza z nich charakteryzuje się dużą powierzchnią, przygotowaną do organizacji spotkań dla 250 gości. W przypadku organizacji mniejszych przyjęć, zapraszamy do sali kryształowej. Oprócz znakomitego wystroju zapewni ona klimat odpowiedni do rangi wydarzenia. Opiekun ze strony Hotelu koordynuje przygotowania oraz przebieg uroczystości, natomiast Szef Kuchni wraz z zespołem zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta Młodej Pary oraz gości.            
W celu zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 665 010 710.

Aktualności

Wesele Twoich marzeń!

Wesele Twoich marzeń!

Szukasz miejsca na organizację przyjęcia weselnego? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Hotel Salvador to miejsce na wesele Twoich marzeń! Są jeszcze...

więcej...

Facebook